Cena · Ceník · Kolik stojí ...

Cena za hymenoplastiku je mezi 15.000,- a 30.000,-. Pro porovnávání si zjistěte zda ceny zahrnují anestézii a pokud ano tak jakou, zda jsou v ceně následné kontroly po zákroku, popřípadě nějaké farmaka a podobně. Hymenoplastika se dá kombinovat s dalšími zákroky, zeptejte se až budete na konzultaci.

Ceny hymenoplastiky se liší nejen v závislosti na lokalitě, ale i jménu kliniky, nebo zkušenostech chirurga/operatéra. Například v Praze může být zákrok dražší než v Brně. Rozdíl bude i podle toho zda jde o trvalou nebo dočasnou hymenoplastiku. V neposlední řadě je potřeba vzít v úvahu i faktory a jako hygienické a sterilní podmínky kliniky, technické vybavení (speciální mikrochirurgické techniky mohou být dražší), atp.

Jak hymenoplastika dopadne se dá předpokládat v závislosti na zkušenostech chirurga. Pro konkrétní kliniku nebo chirurga se rozhodujte dle hodnocení, referencí, případně podle toho jak jste se cítili na konzultaci, nikdy se nerozhodujte jen podle ceny. Atestovaný plastický chirurg, který má za sebou řadu spokojených klientek s hymenoplastikou, zmenšuje rizika spojená se zákrokem a zvyšuje šance, že budete spokojena.

ORIENTAČNÍ CENY